VirtueMart
Budžets:
Atlikums:

TOP10

Jaunumi arrow This Woven Kingdom



This Woven Kingdom
Skatīt pilna izmēra attēlu


Prece nav noliktavā.
Pēdēja pārdošanas cena

This Woven Kingdom

Autors: Tahereh Mafi
Izdevniecība: HarperCollins Publishers
Izdošanas gads: 2022
Valoda: Angļu
Produkta veids: Mīkstie vāki
ISBN: 9780755500093
Lapaspušu skaits: 512
Sērija:
Ievadīšanas datums: 31.07.2022

Anotācija:
Clashing empires, forbidden romance, and a long-forgotten queen destined to save her people - "New York Times" bestselling author Tahereh Mafi's first novel in this epic, romantic fantasy series inspired by Persian mythology.

To all the world, Alizeh is a disposable servant, not the long-lost heir to an ancient Jinn kingdom forced to hide in plain sight.

The crown prince, Kamran, has heard the prophecies foretelling the death of his king. But he could never have imagined that the servant girl with the strange eyes, the girl he can't put out of his mind, would one day soon uproot his kingdom - and the world.

Perfect for fans of Leigh Bardugo, this is the explosive first book in a new fantasy trilogy from the National Book Award-nominated author, Tahereh Mafi.

"An original fantasy saga threaded through with Persian myths written by a queen of the genre. A* grade world-building," "The Times" Best YA Books for Summer 2022.

"Forbidden love and Persian mythology are at the center of this new trilogy series, and it might be Mafi's best work yet," "Cosmopolitan", Best YA Books of 2022.

"In a tale as exquisitely crafted as one of Alizeh's own garments, Mafi weaves a spell of destiny and danger, forbidden love and courtly intrigue, magic and revolution," Cassandra Clare, #1 New York Times bestselling author of "The Last Hours".

------------------------------------------------------------------------
Impēriju sadursme, aizliegta romantika un sen aizmirsta karaliene, kurai lemts glābt savu tautu — “New York Times” bestselleru autores Tahereh Mafi pirmais romāns šajā episkajā, romantiskajā fantāzijas sērijā, kuru iedvesmojusi persiešu mitoloģija.

Visai pasaulei Alizehs ir vienreizlietojams kalps, nevis sen pazudis senas Jinn karaļvalsts mantinieks, kurš bija spiests slēpties atklātā vietā.

Kroņprincis Kamrans ir dzirdējis pareģojumus, kas vēsta par viņa karaļa nāvi. Bet viņš nekad nevarēja iedomāties, ka kalpone ar dīvainajām acīm, meitene, kuru viņš nevar izmest no prāta, drīz kādu dienu sagraus viņa karaļvalsti un pasauli.

Lieliski piemērota Leigh Bardugo faniem, šī ir sprādzienbīstamā pirmā grāmata jaunajā fantāzijas triloģijā no Nacionālajai grāmatu balvai nominētās autores Tahereh Mafi.

"Oriģināla fantāzijas sāga, kuru caurvij persiešu mīti, ko rakstījusi šī žanra karaliene. A* klases pasaules veidošana", iekļauta "The Times" labākās YA grāmatas 2022. gada vasarai sarakstā.

"Aizliegtā mīlestība un persiešu mitoloģija ir šīs jaunās triloģijas sērijas centrā, un tas varētu būt līdz šim labākais Mafi darbs," iekļauta "Cosmopolitan" 2022. gada labākās YA grāmatu sarakstā.

"Pasakā, kas ir tik izsmalcināti izstrādāta kā viens no Alizehas pašas apģērbiem, Mafi saauž likteņa un briesmu burvestību, aizliegtu mīlestību un galma intrigas, maģiju un revolūciju," Kasandra Klēra, New York Times #1 bestsellera "The Last Hours" (Pēdējās stundas) autore .