VirtueMart
Budžets:
Atlikums:

TOP10

Grāmatas arrow Akcijas arrow Genesis



Genesis
Skatīt pilna izmēra attēlu


Prece nav noliktavā.
Pēdēja pārdošanas cena

Genesis

Autors: Brendan Reichs
Izdevniecība: Pan Macmillan
Izdošanas gads: 2018
Valoda: Angļu
Produkta veids:
ISBN: 9781509869992
Lapaspušu skaits: 512
Sērija:
Ievadīšanas datums: 05.11.2018

Anotācija:

PROJECT NEMESIS PHASE 2 HAS BEGUN . . .

Noah Livingston knows he is destined to survive.

The sixty-four members of his class are trapped in a place where morals have no meaning and zero rules apply.

Min Wilder knows that survival alone isn't enough.

In a violent world where brute force passes for leadership, Min's instincts rebel against allowing others to decide who lives and who dies. She's ready to fight for what she believes in. And against whoever might stand in her way.

From Brendan Reichs, co-author of the Virals series with Kathy Reichs, comes Genesis the nail-biting sequel to Nemesis - a fast-paced, high concept thriller perfect for fans of The 100 and The Maze Runner.


------------------------------------------------------------------------

SĀKĀS PROJEKTA NEMĒZES 2. FĀZE. . .

Noa Livingstons zina, ka viņam ir lemts izdzīvot.

Sešdesmit četri viņa klases locekļi ir iesprostoti vietā, kur morālei nav nozīmes un ir spēkā nulles noteikumi.

Mins Vailders zina, ka ar izdzīvošanu vien nepietiek.

Vardarbīgā pasaulē, kur vadībai tiek nodots brutāls spēks, Mina instinkti sacēlās pret to, ka citi var izlemt, kurš dzīvo un kurš nomirst. Viņa ir gatava cīnīties par to, kam tic. Un pret ikvienu, kas varētu stāties viņas ceļā.

No Brendana Reiča, Virals sērijas līdzautora kopā ar Ketiju Reiču, nāk Genesis naglains Nemesis turpinājums-ātrs, augstas koncepcijas trilleris, kas lieliski piemērots The 100 un The Maze faniem. Skrējējs.